Ogłoszenie o zamówieniu Budowa ulicy Stolarskiej i ulicy Tartacznej w Dolnej Grupie, gmina Dragacz
Status zamówienia:
Przed terminem składania ofert
Rodzaj zamówienia publicznego:
Roboty budowlane
Tryb zamówienia publicznego:
Tryb podstawowy z możliwością negocjacji
Finansowanie:
Częściowo dofinansowane
Data ogłoszenia:
05-03-2026
Data składania ofert:
20-03-2026
Godzina składania ofert:
9:00
Data otwarcia ofert:
20-03-2026
Godzina otwarcia ofert:
9:10
Miejsce złożenia oferty:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1271511
Numer UZP/TED:
2026/BZP 00141567
Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1271511
Ogłoszenie:
Ogłoszenie nr 2026-BZP 00141567 z dnia 2026-03-05 (PDF | 144,94KB)
Ogłoszenie nr 2026-BZP 00141567 z dnia 2026-03-19 (PDF | 712,19KB)